• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

"Дитяче Євробачення в Новоукраїнці"

/Files/images/IMG_20170524_135531[1].jpg

24.05.2017 року Воронівська ЗШ взяла участь в районному вокальному конкурсі. Учасниці конкурсу представили Німеччину, дебютували з піснею “Трохи спокою” німецької переможниці Євробачення-1982 Ніколь. Учасниці конкурсу отримали нові знання, масу задоволення, подарунки та здобули перемогу у номінації "Пісенна лірика"

Чорнобиль - біль України

26 квітня 2017 року, учні відзначали 31 річницю аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності. Тож учні 7- 8 класу не могли пропустити можливості повернутися до тих страшних подій не приєднавшись до участі у веб-квесті.

За підсумками участі 2 учнів 7 класу отримали два І місця, 2 учнів 8 класу два ІІ місця.

Конкурс "Патріот - 2017"

/Files/images/20170515_080234.jpg

За результатами конкурсу 2 учнів продемонстрували високий рівень знань і отримали призові І місця, за що були нагородженні золотими сертифікатами та еко-сумками "Патріот". Інші учні учні отримали сертифікати учасників, тож залишається побажати їмжаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні.

Конкурс "Бобер-2016"

/Files/images/IMG_20170220_080108.jpg

В даному конкурсі брали участь 23 учасники, переможці отримали сертифікати: 9 у номінації "Відмінно" та 14 у номінації "Добре".

Патріотична гра "Козацькі забави"

Учні школи вибороли перемогу у грі в номінації "Ліплення вареників"

День визволення Новоукраїнки

За підсумками участі в ігрових сходинках "Шляхами подвигу і слави" команда школи зайняла ІІ місце.

Участь в районній екологічній акції

/Files/images/WP_20150602_007.jpg

За участь в екологічній акції - утилізації відпрацьованих пальчикових батарейок - найактивніші учні школи (Арсірій Денис - учень 1 класу; Арсірій Олег - учень 5 класу; Горпинич Карина - учениця 6 класу) були нагороджені призами та подякою від громадської організації "Екологічні детективи" за підтримки голови громадської організації Ярослава Бублика....

"Колосок - весняний - 2014"

Який рік поспіль кращі учні нашої школи приймають участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі .

На весні 2014 року у конкурсі "Колосок - весняний-2014" приймали участь учнів 4-9 класу.

Конкурсні завдання були цікаві, розвиваючі, доступні, веселі. Вони відображали різнобічну інформацію природничого напрямку.

За результатами даного конкурсу золотий сертифікат отримав Фефелов павло, срібним сертифікатом нагороджено Арсірій Олега, Винник михайла, Прокопову Ганну, Кріпака Івана, Лимарь Тетяну, Похилу Марину, Прокопову Ренату, Фефелова Олега, інші учні мають сертифікати учасників. Всі діти отримали подарунки (збільшувальне скло).

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо їм удачі.

"Молодь обирає здоров'я"

Дипломом від відділу освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації нагороджена учениця 5-го класу Прокопова Рената за зайняте ІІ місце у конкурсі плакатів районного етапу VІІ Всеукраїнського конкурсу "Молодь обирає здоровя"

/Files/images/P010414_1206.jpg

19 грудня відбувся Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко" наші вихованці прийняли активну участь, а в результаті отримали - перемогу!

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi